Vortex Viper 30mm Rings specifikacije
| Proizvajalec | Vortex |
|---|---|
| Serija montaž | Vortex Viper Rings |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | – |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | VPR-30Hc |
| Material | Aluminij |
| Barva | Ne |
| BH višina. | 0mm |
| Previs (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib montaže | Ne |
| Tip montaže | Fiksna montaža |
| Stil montaže | Ne |
| Nastavitev po smeri | – |
| Tip daljnogleda | 30 mm |
Overview
- 7 mm - low
- 10 mm - medium
- 13 mm - high








You must be logged in to post a review.