Vortex Razor Red Dot Handgun Mount, Smith & Wesson M&P specifikacije
| Proizvajalec | Vortex |
|---|---|
| Serija montaž | Vortex Red Dot Mounts |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 10 let |
| SKU | MT-5110 |
| Dolžina | 0mm |
| Material | Aluminij |
| Barva | Črna |
| BH višina | 4 mm |
| BH višina. | 4mm |
| Previs (KR) | – |
| Nagib montaže | 0 MOA |
| Tip montaže | Fiksna montaža |
| Stil montaže | Ne |
| Nastavitev po smeri | – |
| Tip daljnogleda |








You must be logged in to post a review.