| HUNTING SHORT HS | |
|---|---|
| GRUPA KALIBROV | STANDARD – SHORT |
| OHIŠJE | Jeklo |
| MATERIJALI | JEKLO, SINTETIČNO KOPITO |
| ZAKLEPIŠČE | JEKLENO |
| POVRŠINSKA OBDELAVA ZAKLEPIŠČA | nitrocarburiert |
| POVRŠINSKA OBDELAVA ZAKLEPA | nitrocarburiert |
| POVRŠINSKA OBDELAVA CEVI | BRUNIRANA |
| DOLŽINA CEVI | 45 cm |
| NAVOJ NA CEVI | M 15 x 1 |
| DEBELINA CEVI | 19 mm |
| SPROŽILEC | Nastavljivo proženje 500 – 2500 g |
| KOPITO | SINTETIČNO |
| KAPACITETA NABOJNIKA | 5 |
| NABOJNIK | KOVINSKI, oblečen v plastiko |
| KALIBER | .308 Win.; |
10 strelni magazin z doplačilom samo v kalibru .308 Win




You must be logged in to post a review.