Sightron S33
Sightron S33 specifikacije
| Proizvajalec | Sightron |
|---|---|
| Serija rdečih pik | Sightron S33 |
| Poreklo | Japonska |
| V proizvodnji od | |
| Garancija | 30 let |
| SKU | 793139-400086c |
| Korak nastavitve križa | Ne |
| Pomik križa po smeri | 0mrad |
| Pozicija križa | 1. goriščna ravnina |
| Osvetlitev križa | Da |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Ne |
| Avtomatski izklop | Ne |
| Velikost pike | 0MOA |
| Nastavljiva jakost | Ne |
| Nastavitev paralakse | |
| Dolžina | 144mm |
| Širina | 0mm |
| Višina | 0mm |
| Teža | 178g |
| Material | Ne |
| Barva | Ne |
| Temperaturno območje | |
| Tip baterije | Ne |
| Čas delovanja | 0h |
| Polnilo | Dušik |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Premer cevi | 33 mm |
| Integriran tip montaže | Ne |
| Dolžina za montažo | 0mm |
| Velikost okenca | Ne |
| Tip rdeče pike | Ne |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | – |
| Tip montažne letve | Ne |
Overview
- Novo / Rabljeno: Novo








You must be logged in to post a review.