Rusan Picatinny rail for QR Roll-off mount, Antonio Zoli specifikacije
| Proizvajalec | Rusan |
|---|---|
| Serija montaž | Rusan Picatinny Bases |
| Poreklo | Hrvaška |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 014-0-PIC |
| Dolžina | 0mm |
| Material | Jeklo |
| Barva | Črna |
| BH višina | – |
| BH višina. | 0mm |
| Nagib montaže | Ne |
| Tip letve | 11 mm dovetail |
| Tip daljnogleda | Picatinny Rail |
| A | Ne |
| B | Ne |
| C | Ne |








You must be logged in to post a review.