Kahles Helia RD Detajli
Kahles Helia RD
- Picatinny Mount is included.
Kahles Helia RD specifikacije
| Proizvajalec | Kahles |
|---|---|
| Serija rdečih pik | Kahles Helia |
| Poreklo | Japonska |
| V proizvodnji od | 2019 |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | KAH20018c |
| Korak nastavitve križa | 15mm/100m |
| Pomik križa po smeri | 25mrad |
| Križ | – |
| Pozicija križa | Ne |
| Osvetlitev križa | Da |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Da |
| Avtomatski izklop | Ne |
| Velikost pike | 2MOA |
| Nastavljiva jakost | Yes, manual |
| Nastavitev paralakse | Free of Parallax |
| Dolžina | 55mm |
| Širina | 0mm |
| Višina | 0mm |
| Teža | 42g |
| Material | – |
| Barva | Črna |
| Temperaturno območje | – |
| Tip baterije | CR2032 |
| Čas delovanja | 0h |
| Polnilo | – |
| Premazi leč | Proti odbojni premaz |
| Integriran tip montaže | Detachable mount, Fixed mount |
| Dolžina za montažo | 55mm |
| Velikost okenca | 26mm x 22mm |
| Tip rdeče pike | Odprti merek |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | Da |
Overview
- Novo / Rabljeno: Novo








You must be logged in to post a review.