Holosun Reflex HE407C-GR V2 specifikacije
| Proizvajalec | Holosun |
|---|---|
| Serija rdečih pik | Holosun Reflex |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | Holosun Classic – 5 let (ohišje) / 3 leta (elektronika) |
| SKU | HE407C-GR |
| Korak nastavitve križa | 28mm/100m – 1MOA |
| Pomik križa po smeri | 0mrad |
| Križ | Dot Illuminated |
| Pozicija križa | Ne |
| Osvetlitev križa | Da |
| Barva osvetlitve | Zelena |
| Dnevna osvetlitev križa | Da |
| Avtomatski izklop | Ne |
| Velikost pike | 2MOA |
| Nastavljiva jakost | Ne |
| Nastavitev paralakse | Ne |
| Dolžina | 45mm |
| Širina | 29mm |
| Višina | 29mm |
| Teža | 42g |
| Material | Aluminij |
| Barva | Črna |
| Temperaturno območje | – 30 °C / + 60°C |
| Tip baterije | Ne |
| Čas delovanja | 0h |
| Polnilo | Dušik |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Integriran tip montaže | Picatinny, Weaver |
| Dolžina za montažo | 0mm |
| Velikost okenca | Ne |
| Tip rdeče pike | Odprti merek |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | Da |
Overview
- Novo / Rabljeno: Novo








You must be logged in to post a review.