Holosun Paralow HS503R-RD specifikacije
| Proizvajalec | Holosun |
|---|---|
| Serija rdečih pik | Holosun Paralow |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | 2019 |
| Garancija | Holosun Classic – 5 let (ohišje) / 3 leta (elektronika) |
| SKU | HS503R |
| Korak nastavitve križa | 14mm/100m – 1/2MOA |
| Pomik križa po smeri | 14.53mrad |
| Križ | 2 MOA |
| Pozicija križa | Ne |
| Osvetlitev križa | Da |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Da |
| Avtomatski izklop | Ne |
| Velikost pike | 2MOA |
| Nastavljiva jakost | Ne |
| Nastavitev paralakse | Free of Parallax |
| Dolžina | 70mm |
| Širina | 0mm |
| Višina | 0mm |
| Teža | 106g |
| Material | Aluminij |
| Barva | Črna |
| Temperaturno območje | – 40 °C / + 70 °C |
| Tip baterije | CR2032 |
| Čas delovanja | 0h |
| Polnilo | Dušik |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Premer cevi | – |
| Integriran tip montaže | Ne |
| Dolžina za montažo | 0mm |
| Velikost okenca | Ne |
| Tip rdeče pike | Malo cevni merek |
| Odpornost na vodo | IPX-6 |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | 501-1000 G |
| Tip montažne letve | Picatinny Mount |
Overview
- Novo / Rabljeno: Novo








You must be logged in to post a review.