Blaser Saddle Base specifikacije
| Proizvajalec | Blaser |
|---|---|
| Serija montaž | Blaser Saddle Mounts |
| Poreklo | Nemčija |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 10 let |
| SKU | 80206499 |
| Dolžina | 115mm |
| Material | Jeklo |
| Barva | Črna |
| BH višina | 9.3 mm |
| BH višina. | 9.3mm |
| Nagib montaže | 0 MOA |
| Tip letve | – |
| Tip daljnogleda | – |
| A | – |
| B | – |
| C | – |







You must be logged in to post a review.