Blaser RD 17 Red Dot Sight specifikacije
| Proizvajalec | Blaser |
|---|---|
| Serija rdečih pik | Blaser Red Dot Sights |
| Poreklo | Nemčija |
| V proizvodnji od | 2018 |
| Garancija | – |
| SKU | blaserrd17c |
| Korak nastavitve križa | 14mm/100m – 1/2MOA |
| Pomik križa po smeri | 11.62mrad |
| Križ | 2 MOA |
| Pozicija križa | Ne |
| Osvetlitev križa | Da |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Da |
| Avtomatski izklop | Da |
| Velikost pike | 2MOA |
| Nastavljiva jakost | Ne |
| Nastavitev paralakse | Free of Parallax |
| Dolžina | 0mm |
| Širina | 0mm |
| Višina | 0mm |
| Teža | 240g |
| Material | – |
| Barva | Črna |
| Temperaturno območje | – |
| Tip baterije | CR2032 |
| Čas delovanja | 0h |
| Polnilo | – |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Premer cevi | – |
| Integriran tip montaže | Blaser R93, Detachable mount |
| Dolžina za montažo | 0mm |
| Velikost okenca | Ne |
| Tip rdeče pike | Malo cevni merek |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | Da |
| Tip montažne letve | Ne |
Overview
- Novo / Rabljeno: Novo








You must be logged in to post a review.