Aimpoint Rings for Leupold QR Bases, 34 mm Detajli
Aimpoint 34 mm Rings, for Leupold QR Bases
Suitable for:
- Leupold Quick Release Two-Piece Bases
Aimpoint Rings for Leupold QR Bases, 34 mm specifikacije
| Proizvajalec | Aimpoint |
|---|---|
| Serija montaž | Aimpoint Mounts |
| Poreklo | Švedska |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 12910 |
| Material | Aluminij |
| Barva | Črna |
| BH višina | – |
| BH višina. | 0mm |
| Previs (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib montaže | 0 MOA |
| Tip montaže | Obročki |
| Stil montaže | Dvodelna montaža |
| Nastavitev po smeri | Ne |
| Tip daljnogleda | 34 mm |








You must be logged in to post a review.