Aimpoint Micro H-2 – 2018 Limited Edition, The Driven Hunt Kit Detajli
Aimpoint Micro H-2 – 2018 Limited Edition, The Driven Hunt Kit
The Driven Hunt Kit includes:
- Aimpoint Micro H-2, 2 MOA Orange Cerakote Series red dot sight with a mount for a Picatinny rail
- Aimpoint orange hunter cap
- Aimpoint gun sling
- Aimpoint bolt knob
- Wild Boar Fever 8 – DVD
- Aimpoint H-2 Orange Cerakote series – Limited Edition certificate
Aimpoint Micro H-2 – 2018 Limited Edition, The Driven Hunt Kit specifikacije
| Proizvajalec | Aimpoint |
|---|---|
| Serija rdečih pik | Aimpoint Micro |
| Poreklo | Švedska |
| V proizvodnji od | 2018 |
| Garancija | 10 let |
| SKU | 200469 |
| Korak nastavitve križa | 13mm/100m |
| Pomik križa po smeri | 0mrad |
| Križ | 2 MOA |
| Pozicija križa | Ne |
| Osvetlitev križa | Da |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Da |
| Avtomatski izklop | – |
| Velikost pike | 2MOA |
| Nastavljiva jakost | Ne |
| Nastavitev paralakse | Free of Parallax |
| Dolžina | 68mm |
| Širina | 0mm |
| Višina | 0mm |
| Teža | 132g |
| Material | Aluminij |
| Barva | Oranžna |
| Temperaturno območje | -45 ° / + 71° C |
| Tip baterije | CR2032 |
| Čas delovanja | 0h |
| Polnilo | – |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Premer cevi | – |
| Integriran tip montaže | Fixed mount |
| Dolžina za montažo | 50mm |
| Velikost okenca | Ne |
| Tip rdeče pike | Malo cevni merek |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | Da |
| Tip montažne letve | Picatinny Mount |
Overview
- Novo / Rabljeno: Novo








You must be logged in to post a review.