Aimpoint CompM5 specifikacije
| Proizvajalec | Aimpoint |
|---|---|
| Serija rdečih pik | Aimpoint Comp |
| Poreklo | Švedska |
| V proizvodnji od | 2019 |
| Garancija | 10 let |
| SKU | 200320c |
| Korak nastavitve križa | 10mm/100m – 0.10MIL |
| Pomik križa po smeri | 0mrad |
| Križ | – |
| Pozicija križa | Ne |
| Osvetlitev križa | Da |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Da |
| Avtomatski izklop | Ne |
| Velikost pike | 2MOA |
| Nastavljiva jakost | Ne |
| Nastavitev paralakse | Free of Parallax |
| Dolžina | 85mm |
| Širina | 0mm |
| Višina | 0mm |
| Teža | 238g |
| Material | Aluminij |
| Barva | Črna |
| Temperaturno območje | – |
| Tip baterije | AAA |
| Čas delovanja | 0h |
| Polnilo | – |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Premer cevi | – |
| Integriran tip montaže | Brez, Detachable mount, Picatinny |
| Dolžina za montažo | 83mm |
| Velikost okenca | Ne |
| Tip rdeče pike | Malo cevni merek |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | Da |
Overview
- Novo / Rabljeno: Novo








You must be logged in to post a review.