Aimpoint CEU high rise Ring, TwistMount base 39mm specifikacije
| Proizvajalec | Aimpoint |
|---|---|
| Serija montaž | Aimpoint Mounts |
| Poreklo | Švedska |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 10 let |
| SKU | 12203 |
| Material | Jeklo |
| Barva | Črna |
| BH višina | 39 mm |
| BH višina. | 39mm |
| Previs (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib montaže | 0 MOA |
| Tip montaže | Fiksna montaža |
| Stil montaže | Ne |
| Nastavitev po smeri | Ne |
| Tip daljnogleda | 30 mm |








You must be logged in to post a review.