Aimpoint ACRO P-1/C-1 Mount Plate for Silencerco Maxim 9 specifikacije
| Proizvajalec | Aimpoint |
|---|---|
| Serija montaž | Aimpoint Mounts |
| Poreklo | – |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 200580 |
| Dolžina | 0mm |
| Material | Ne |
| Barva | Ne |
| BH višina | 4 mm |
| BH višina. | 4mm |
| Previs (KR) | Ne |
| Nagib montaže | Ne |
| Tip montaže | Ne |
| Stil montaže | Ne |
| Nastavitev po smeri | – |
| Tip daljnogleda | – |








You must be logged in to post a review.