| OVERALL PERFORMANCE | 20 DB(C) |
| SILENCER WEIGHT | 98 gm |
| DIAMETER | 31.5mm |
| OVER BARREL LENGTH | 12mm |
| ADDED LENGTH | 138mm |
| TOTAL LENGTH | 150mm |
| MATERIAL | ALUMINIUM |
| TREATMENT | BLACK ANODISED |
| AVAILABLE CALIBRES | .22 |
| AVAILABLE MOUNTING | 1/2″x28 UNEF, 1/2”x20 UNF |
Dusilec za 22lr vrhunska kakvost.
za vec informacij poklici 051 317 939 (Marko)







You must be logged in to post a review.