Vortex Viper Extended Cantilever 30mm Mount specifikacije
| Proizvajalec | Vortex |
|---|---|
| Serija montaž | Vortex Cantilever Mounts |
| Poreklo | ZDA |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 10 let |
| SKU | CVP-30 |
| Dolžina | 0mm |
| Material | Aluminij |
| Barva | Črna |
| BH višina | – |
| BH višina. | 0mm |
| Previs (KR) | – |
| Nagib montaže | 0 MOA |
| Tip montaže | Fiksna montaža |
| Stil montaže | Ne |
| Nastavitev po smeri | – |
| Tip daljnogleda | 30 mm |








You must be logged in to post a review.