STEEL ACTION HS
| HUNTING SHORT HS | |
|---|---|
| GRUPA KALIBROV | Medium |
| OHIŠJE | Jeklo |
| MATERIJALI | JEKLO, SINTETIČNO KOPITO |
| ZAKLEPIŠČE | JEKLENO |
| POVRŠINSKA OBDELAVA ZAKLEPIŠČA | nitrocarburiert |
| POVRŠINSKA OBDELAVA ZAKLEPA | nitrocarburiert |
| POVRŠINSKA OBDELAVA CEVI | BRUNIRANA |
| DOLŽINA CEVI | 450/510 mm |
| NAVOJ NA CEVI | M 15 x 1 |
| DEBELINA CEVI | 19 mm |
| SPROŽILEC | Nastavljivo proženje 500 – 2500 g |
| KOPITO | LESENO |
| KAPACITETA NABOJNIKA | 5 |
| NABOJNIK | KOVINSKI, oblečen v plastiko |
| KALIBER | .270 Win.; .30-06 Spr.; 8 x 57 IS; 8,5 x 63 Reb; 9,3 x 62 |




You must be logged in to post a review.