Pulsar Weaver QD112 Rifle Mount specifikacije
| Proizvajalec | Pulsar |
|---|---|
| Serija montaž | Pulsar Mounts |
| Poreklo | Litva |
| V proizvodnji od | – |
| Garancija | 3 leta |
| SKU | 79127 |
| Dolžina | 0mm |
| Material | Aluminij |
| Barva | Matirana |
| BH višina | – |
| BH višina. | 0mm |
| Previs (KR) | KR 35.0 mm |
| Nagib montaže | 0 MOA |
| Tip montaže | Snemljiva montaža |
| Stil montaže | Lovske eno-delne montaže |
| Nastavitev po smeri | Ne |
| Tip daljnogleda | Pulsar Apex, Trail, Digisight |







You must be logged in to post a review.