Holosun Reflex HS512C-RD Detajli
Holosun Reflex HS512C-RD Enclosed Reflex Red Dot Sight with QD Mount
- Solar Failsafe™
- Shake Awake™
- Multiple Reticle System™ (M.R.S.)
Holosun Reflex HS512C-RD specifikacije
| Proizvajalec | Holosun |
|---|---|
| Serija rdečih pik | Holosun Reflex |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | 2019 |
| Garancija | Holosun Classic – 5 let (ohišje) / 3 leta (elektronika) |
| SKU | HS512C-RD |
| Korak nastavitve križa | 14mm/100m – 1/2MOA |
| Pomik križa po smeri | 14.53mrad |
| Križ | 2 MOA |
| Pozicija križa | Ne |
| Osvetlitev križa | Da |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Da |
| Avtomatski izklop | Ne |
| Velikost pike | 2MOA |
| Nastavljiva jakost | Da |
| Nastavitev paralakse | Free of Parallax |
| Dolžina | 0mm |
| Širina | 0mm |
| Višina | 0mm |
| Teža | 264g |
| Material | Aluminij |
| Barva | Črna |
| Temperaturno območje | – 40 °C / + 70 °C |
| Tip baterije | CR2032 |
| Čas delovanja | 0h |
| Polnilo | Dušik |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Integriran tip montaže | Fixed mount |
| Dolžina za montažo | 0mm |
| Velikost okenca | – |
| Tip rdeče pike | Odprti merek |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | 501-1000 G |
Overview
- Novo / Rabljeno: Novo








You must be logged in to post a review.