Aimpoint Adapter for Picatinny Rail – ACRO P-1 specifikacije
| Proizvajalec | Aimpoint |
|---|---|
| Serija montaž | Aimpoint Mounts |
| Poreklo | Švedska |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 200517c |
| Dolžina | 0mm |
| Material | Aluminij |
| Barva | Črna |
| BH višina | – |
| BH višina. | 0mm |
| Previs (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib montaže | 0 MOA |
| Tip montaže | Snemljiva montaža |
| Stil montaže | Direktne montaže |
| Nastavitev po smeri | Ne |
| Tip daljnogleda | Aimpoint ACRO |







You must be logged in to post a review.