Rusan Side mount, PAP – SKS, picatinny rail, steel specifikacije
| Proizvajalec | Rusan |
|---|---|
| Serija montaž | Rusan Side Mounts |
| Poreklo | Hrvaška |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 10 let |
| SKU | 040-P |
| Dolžina | 0mm |
| Material | Jeklo |
| Barva | Ne |
| BH višina | – |
| BH višina. | 0mm |
| Previs (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib montaže | Ne |
| Tip montaže | Fiksna montaža |
| Stil montaže | Ne |
| Nastavitev po smeri | Ne |
| Tip daljnogleda | Picatinny Rail |








You must be logged in to post a review.