Rusan Roll-off Mount, 30mm, Swiss K31 specifikacije
| Proizvajalec | Rusan |
|---|---|
| Serija montaž | Rusan Roll-Off Mounts |
| Poreklo | Hrvaška |
| V proizvodnji od | – |
| Garancija | 10 let |
| SKU | 053-30-H |
| Dolžina | 0mm |
| Material | Jeklo |
| Barva | – |
| BH višina | – |
| BH višina. | 0mm |
| Previs (KR) | Ne |
| Nagib montaže | – |
| Tip montaže | Fiksna montaža |
| Stil montaže | – |
| Nastavitev po smeri | – |
| Tip daljnogleda | 30 mm |








You must be logged in to post a review.