Delta Optical Stryker – MOUNT NOT INCLUDED
Delta Optical Stryker specifikacije
| Proizvajalec | Delta Optical |
|---|---|
| Serija rdečih pik | Delta Optical Stryker |
| Poreklo | – |
| V proizvodnji od | Ne |
| Garancija | 5 let |
| SKU | DO-2326c |
| Korak nastavitve križa | Ne |
| Pomik križa po smeri | 28mrad |
| Križ | Dot |
| Pozicija križa | Ne |
| Osvetlitev križa | Da |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Da |
| Avtomatski izklop | Da |
| Velikost pike | 0MOA |
| Nastavljiva jakost | Yes, manual |
| Nastavitev paralakse | Fixed at 70m |
| Dolžina | 56.5mm |
| Širina | 32.5mm |
| Višina | 29mm |
| Teža | 46g |
| Material | Aluminij |
| Barva | Črna |
| Temperaturno območje | Ne |
| Tip baterije | CR2032 |
| Čas delovanja | 320h |
| Polnilo | Dušik |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Integriran tip montaže | Ne |
| Dolžina za montažo | 0mm |
| Velikost okenca | 26×21.5 |
| Tip rdeče pike | Odprti merek |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | Da |
Overview
- Novo / Rabljeno: Novo








You must be logged in to post a review.