Vortex Viper PST gen II 1-6×24 specifikacije
| Proizvajalec | Vortex |
|---|---|
| Serija strelnih daljnogledov | Vortex Viper PST (Gen II) |
| Poreklo | Filipini |
| V proizvodnji od | 2017 |
| Garancija | 10 let |
| SKU | PST-1605c |
| Variabilna povečava | Da |
| Najmanjša povečava. | 1x |
| Največja povečava | 6x |
| Nastavitev dioptrije | – |
| Premer leče | 24mm |
| Min. izhodna zenica | 4mm |
| Max. premer izhodne zenice | 24mm |
| Min. vidno polje | 6.2m/100m |
| Max. vidno polje | 37.5m/100m |
| Min. oddaljenost očesa | 96mm |
| Največja oddaljenost očesa | 96mm |
| Mračni faktor | – |
| Prepustnost svetlobe | – |
| Hitra nastavitev ostrine | Da |
| Korak nastavitve križa | 14mm/100m – 1/2MOA |
| Tip kupol | Pokrite |
| Zaklepanje kupol | Ne |
| Zero Stop | Ne |
| Št. obratov kupole | Več obratov |
| Smer vrtenja kupole | Ne |
| Maks. pomik križa po višini | 46.51mrad |
| Pomik križa po smeri | 46.51mrad |
| Pomik na obrat | 50 MOA |
| Pozicija križa | 2. goriščna ravnina |
| Osvetlitev križa | Ne |
| Barva osvetlitve | Rdeča |
| Dnevna osvetlitev križa | Da |
| Avtomatski izklop | – |
| Velikost pike | 0MOA |
| Nastavitev paralakse | 91 m |
| Nastavljiva paralaksa | Ne |
| Območje nastavitve paralakse | – |
| Dolžina | 277mm |
| Teža | 644g |
| Barva | Črna |
| Temperaturno območje | – |
| Tip baterije | Ne |
| Polnilo | Dušik |
| Premazi leč | Več slojev – povsod |
| Premer cevi | 30 mm |
| Letev za montažo | Ne |
| Tip letve | Ne |
| Tip montažne letve | Ne |
| Dolžina za montažo | 174mm |
| Premer objektiva | 32 mm |
| Premer okularja | 46 mm |
| Odpornost na vodo | Da |
| Odpornost na rosenje | Da |
| Odpornost na udarce | Da |
| Vgrajen daljinomer | Ne |







You must be logged in to post a review.